Home>Evenimente>Liceenii din județul Galați au organizat 30 de evenimente pentru comunitatea lor!
Evenimente

30 de CSE-uri din judetul Galati vor organiza 30 de interventii comunitare in perioada martie-aprilie 2018, ocazie cu care structurile de liceu, impreuna cu voluntarii acestora, se vor putea implica in comunitatile locale in vederea oferirii asistentei necesare celor in dificultate sau comunitatii, in ansamblul ei. Fie ca vorbim de colecte de rechizite sau blugi, evenimente care au in vedere problematica de gen, promovarea cititului si sportului sau problematica de mediu, acestea vor fi un raspuns pe care CSE-urile din judetul Galati il dau la problemele simple ale comunitatilor lor.