Home>Evenimente>Reprezentanții CȘE ai Colegiului Economic „Virgil Madgearu” invită grădinițele la sport
Evenimente

ANUNT ADRESAT GRADINITELOR DIN ORASUL GALATI
>>> START LA SPORT!
Consiliul Scolar al Elevilor – Colegiul Economic Virgil Madgeru din Galati – invita gradinitele din GALATI sa aplice pentru gazduirea unei ore ALTFEL de sport. Cu aceasta ocazie, liceeni din cadrul colegiului se vor deplasa la gradinitele interesate pentru organizarea unei ore de sport sub forma unor stafete. Multumim Irina Mocanu pentru sprijin!
ORELE SUNT GRATUITE!
APLICA completand formularul urmator:

______

Aceasta activitate face parte din proiectul “30 de Consilii Scolare ale Elevilor decid ca implicarea in comunitate este o prioritate”, realizat cu sprijinul financiar al Fondului pentru Inovare Civica, program dezvoltat de Fundatia pentru Dezvoltarea Societatii Civile in parteneriat cu Romanian-American Foundation, sprijinit de Enel Romania si Raiffeisen Bank.